Pub Legenda

3
2
1

 

to klimatyczne miejsce na mapie Jasła, w którym dobrze zjesz i napijesz się świeżego piwa.  Pub Pizzeria Legenda usytuowany jest w ścisłym centrum miasta w kamienicy przy rynku.  Powstał w 2008 roku, inspiracją były lokalne legendy o Diablim Kamieniu czy Czarnym Rycerzu z Potakówki, o których możecie Państwo poczytać w dziale Jasielskie Legendy.

Miła, spokojna atmosfera, przyjemna dla uszu muzyka i zawsze uśmiechnięta obsługa sprawi że poczujesz się znakomicie.  Pub Legenda to również miejsce spotkań kibiców wszelkiej maści, zarówno tych kochających piłkę nożną, ręczną czy siatkową ale i pasjonatów bosku oraz sztuk walki. Posiadamy 3 ekrany na których zawsze transmitujemy najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo. Dwa duże telewizory oraz projektor zapewniają mnóstwo emocji podczas relacji sportowych.

Najważniejsze jest dobre samopoczucie Klientów, dlatego postanowiliśmy poszerzyć nasze usługi o gastronomię. Posiadamy  piec z prawdziwego zdarzenia opalany drewnem na którym pizzer z 12 letnim doświadczeniem przyrządzi dla Państwa wyśmienitą pizzę. Pub Legenda / Pizzeria Jasło zapewnia, że każda pizza wykonana jest ze składników wysokiej jakości, prawdziwych serów, skrupulatnie dobranych wędlin i warzyw. Stosujemy sprawdzone receptury używając najwyższej jakości składników.  W ofercie posiadamy również menu Fast-food, kebaby, zapiekanki, krążki cebulowe, więcej w zakładce menu.

W sezonie letnim zapraszamy wszystkich do naszego ogródka z grillem, gdzie pod cieniem parasoli można wypocząć z pociechami. Dla dzieciaków przygotowaliśmy Playground w którym miło spędzą czas na zabawie, podczas gdy rodzicie mogą delektować się zimnym piwem i pizzą z pieca.

 Do Pub Pizzeria Legenda warto wpaść z grupą znajomych na smaczny, szybki posiłek, na piwo, drinka czy partyjkę szachów.

Podawane u nas potrawy można zamówić również z dostawą do domu !